W dniu 11.10.2016r. gościem Komitetu PiS Mokotów był Poseł na Sejm RP Andrzej Melak. Spotkanie poprowadził Pełnomocnik Komitetu PiS Mokotów, Radny Patryk Górski.

Pan Poseł opowiedział między innymi o „Katastrofie Smoleńskiej”, poruszył temat związany z ostatnimi wydarzeniami które miały miejsce na polskiej i europejskiej scenie politycznej. Po wykładzie rozpoczęła się dyskusja, która nawiązała między innymi do historii powstania Komitetu Obrony Robotników. Pan Poseł Andrzej Melak opowiadał o wydarzeniach historycznych i o tym jak ważne jest odkłamanie historii naszego kraju.

Pan Radny Marcin Gugulski zaprosił wszystkich zebranych na spotkanie z Panem Ministrem Antonim Macierewiczem oraz z Panem Ministrem Piotrem Naimskim, które odbędzie się w Przystanku Historia na ul. marszałkowskiej 21/25.

Na spotkanie przybyło około 70 osób, zarówno członków Prawa i Sprawiedliwości, jak i sympatyków Naszego ugrupowania.

 

 

O Autorze

Avatar

U podstaw ideowych programu Prawa i Sprawiedliwości leży szacunek dla przyrodzonej i niezbywalnej godności każdego człowieka. Ochrona tej godności to naczelny obowiązek i uzasadnienie istnienia wspólnoty politycznej. Godność ta jest fundamentem najbardziej elementarnych praw osoby ludzkiej. Trzy z tych praw mają szczególne znaczenie – prawo do życia, prawo do wolności i zakorzenione w solidarności ludzkiej prawo do równości.

Podobne