W plebiscycie iMokotow.pl na najlepszego radnego Mokotowa w 2017 r. wygrał Patryk Górski (PiS). Uzyskał 31 proc. głosów przed Markiem Rojszykiem (SLD) – 24 proc., Andrzejem Milewskim (PiS) – 14 proc. i Marcinem Gugulskim (PiS) – 12 proc.

Głosować można było do 18.01.2018r.na stronie iMokotow.pl – podsumowanie głosowania znajdziemy na stronie portalu. Poniżej prezentujemy wyniki mokotowskich radnych z PiSu. Suma wszystkich głosów oddanych na radnych z Prawa i Sprawiedliwości wynosi 75%. Bardzo się cieszymy, że skuteczność Naszych radnych jest tak widoczna. GRATULUJEMY!

 

O Autorze

Avatar

U podstaw ideowych programu Prawa i Sprawiedliwości leży szacunek dla przyrodzonej i niezbywalnej godności każdego człowieka. Ochrona tej godności to naczelny obowiązek i uzasadnienie istnienia wspólnoty politycznej. Godność ta jest fundamentem najbardziej elementarnych praw osoby ludzkiej. Trzy z tych praw mają szczególne znaczenie – prawo do życia, prawo do wolności i zakorzenione w solidarności ludzkiej prawo do równości.

Podobne