W dniu 2 marca 2016 r. w auli mieszczącej się przy ulicy Chełmskiej 21a odbył się odczyt wiceministra w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pana Jarosława Sellina, a po nim spotkanie z członkami i sympatykami Komitetu PiS Mokotów.
Warto było przyjść, bardzo warto 🙂
.
Pan Jarosław Sellin jest sekretarzem stanu w MKiDN, razem z nim, w randze podsekretarzy stanu są dr Magdalena Gawin, Wanda Zwinogrodzka. Podsekretarzem był również, z planem „na krótki czas” Jacek Kurski, obecny prezes TVP.
Pan Jarosław Sellin jest posłem na Sejm RP. Startował z pierwszego miejsca listy PiS w 25 okręgu obejmującym Gdańsk, Powiśle i Kociewie, uzyskał 34997 głosów, co było najlepszym wynikiem w tym okręgu (kolejny uzyskał Adam Kolor z PO – 28727 głosów). W tym okręgu PiS i PO uzyskało po pięć mandatów.
.
Zdjęcia z tego spotkania, zorganizowanego przez Pana Posła Artura Górskiego, można obejrzeć pod tym linkiem:
ZDJĘCIA

O Autorze

Avatar

U podstaw ideowych programu Prawa i Sprawiedliwości leży szacunek dla przyrodzonej i niezbywalnej godności każdego człowieka. Ochrona tej godności to naczelny obowiązek i uzasadnienie istnienia wspólnoty politycznej. Godność ta jest fundamentem najbardziej elementarnych praw osoby ludzkiej. Trzy z tych praw mają szczególne znaczenie – prawo do życia, prawo do wolności i zakorzenione w solidarności ludzkiej prawo do równości.

Podobne